גרפיטי על חולצות

מחפשים מתנה או מזכרת מקורית? הרשו לנו להציע לכם: גרפיטי על חולצות – מתנה מדליקה וצבעונית שתשמח כל מי שיקבל אותה. ניתן לבחור ממגוון עיצובים בסגנונות שונים, כאשר הגרפיטי מתבצע בטכניקת אייר בראש, בצבעים מרהיבים ועמידים במים. אז למה אתם מחכים? פנו אלינו ותוכלו גם אתם להעניק מתנה מיוחדת למישהו מיוחד.

גרפיטי על חולצות יכול להתאים לכל גיל ולכל סוג של חגיגה: מתנות לילדים לסוף שנה, גימיק מדליק למסיבות רווקות, מתנה לחגים או פשוט מתנת יום הולדת מפתיעה. תוכלו לפנות לטופ ארט ולבצע הזמנה מראש של חולצות צבעוניות מרהיבות עם ציורי גרפיטי. כמו כן, ניתן גם להזמין אותנו לאירוע עצמו ושם נקים דוכן מדהים ונצייר על החולצות במהלך האירוע!

גרפיטי על חולצות לילדים: יש מגוון רב של רעיונות והאומנים שלנו יוכלו לסייע לכם לבחור את הגרפיטי שהכי ישמח את הילדים:

תחביבים: הילדים אוהבים כדורגל? אפשר לצייר על החולצה ציור מדליק של כדור, הילדה מנגנת בחליל או פסנתר? נצייר את כלי הנגינה שלה. לכל ילד התחביב שלו המייחד אותו כך שניתן להביא זאת לידי ביטוי בציור ולהעניק לו מתנה נפלאה.

דמויות אהובות: לכל ילד יש את תכנית הטלוויזיה האהובה עליו. גרפיטי על חולצות יכול להיות בכל דמות על פי בחירה, החל מפו הדב ובת הים הקטנה וכלה בספיידרמן.

קריקטורות: אחת הבחירות הפופולאריות היא ציור של קריקטורה על החולצה. כמובן שכאשר מדובר על ילדים, האומנים שלנו מציירים קריקטורות מחמיאות אשר יעלו חיוך גדול על פני הילדים.

גרפיטי על חולצות למסיבת רווקות: גימיק מדליק שיקפיץ את האירוע, כאשר לכל אחת מהבנות החוגגות ולכלה כמובן, תהייה מזכרת מיוחדת ממסיבת הרווקות. אפשר לבחור בגרפיטי של שמות הבנות, תאריך החתונה, ציורים שונים וכיו”ב, כיד הדמיון.

 

  • חולצה עם גרפיטי
  • ציור אייר-בראש על חולצה
  • חולצות גרפיטי בר מצווה
הצעת מחיר
close slider

    טופס קבלת הצעת מחיר