החופש הגדול כבר מתקרב וישנה התרגשות גדולה סביב סיום השנה. ההורים כמובן מתמלאים בהתרגשות רבה לצפות כיצד התבגרו הילדים וממשיכים הלאה ולילדים, בטח לילדים הצעירים שעולים לכיתה א’, יהיה זה בטח אירוע מכונן ומלא בציפיות, חששות ובעיקר הרבה אי ודאות. חשוב שהסיום יהיה משמח, נעים ויהווה חוויה טובה שתאפשר סיום בריא וחיובי בקרב הילדים ותשמש כמודל לסיום תקופות ופרידות אחרות שימשיכו לחוות במהלך חייהם. לכן, מעבר להיותה סיבה למסיבה וחיונית רגשית, יש משהו במסיבת הסיום שהופך אותה להזדמנות חינוכית חשובה. על מנת להקל על הילדים בתהליך הלא פשוט, מתנה שהילדים יוכלו לקחת איתם ולחזור אליה כדי להיזכר בימי הגן ובאנשים המשמעותיים שהיו עבורם שם היא פתרון פופולרי ושימושי שייתן סיום ברוח טובה. כיום מוצעים למסיבות סיום לגני הילדים ובית הספר פתרונות מגוונים ויצירתיים למתנת סוף שנה. על מנת להתאים אותה במדויק לילדים ולצרכי האירוע, מומלץ לקחת בחשבון כמה עקרונות משמעותיים.

פרסונליזציה – משהו שהוא רק שלי

אם גם אצלך בבית גדל ילד בגיל גן, כנראה שהמשפט “זה שלי” לא זר לך. זהו שלב קריטי בהתפתחות הילד בו מתפתחת זהותו. רכושנות מסוג זה עשויה להיות לפעמים מתסכלת מאוד וחשוב להציב מולה גבולות ברורים. עם זאת, יחד עם הגבולות חשוב שכן נראה לילד אילו דברים הם כן רכושו האישי וליצוק משמעות אל הדברים שהם באמת רק שלו. לכן, להעניק לילד משהו שמאופיין כחפץ ששייך לו תשווה לו מידית הילה של משמעות רבה עבורו. אפשר להדפיס היום על מגוון של מתנות כיפיות ומקוריות באופן מותאם אישית לכל ילד כך שיהיו מודפסות על המתנה דמויות מספר ילדים אהוב, חיות אהובות על הילד ואפילו את שמו או תמונתו של הילד.

בלי פיצ’יפקס – שימושיות תבטיח תוחלת חיים ארוכה למתנה

מתנות מלהיבות ויפות שאינן שימושיות ישמחו וירגשו את הילדים, אך הדבר יהיה תחום מאוד בזמן. מאוד מהר ייאבד העניין והמתנה תישכח או תיאבד. על מנת שהמתנה באמת תשמש למזכרת שתלווה את הילד תקופה, חשוב שהיא תהיה שימושית. במידה ומדובר בסיום הגן ועלייה לכיתה א’, חפץ לבית הספר עשוי להיות מרגש ומשמח ומשדר את המסר “אתה כבר גדול וצריך דברים של גדולים”. קלמרים, תיקים או בקבוקי שתייה אשר עליהם תמונתו ושמו של הילד ודקורציות שונות המתכתבות עם עולמו יכולות להיות נהדרות. במידה ומעדיפים משהו שישמש דווקא לבילויי החופש ולא ללימודים, ניתן כיום להדפיס גם על כדורי משחק, כיסאות חוף, שמשיות ועוד הרבה הפתעות.

חומר למחשבה

במהלך השנה לומדים הילדים בבית הספר או בגן נושאים שונים. ישנה אפשרות לשלוח את הילדים אל החופשה עם מתנה הנושאת עליה נושאי לימוד שונים כמו הא’ ב’, חגי ישראל או מילות שירים שנלמדו. כך נקבל Edutainment – בידור חינוכי – במיטבו.

הצעת מחיר
close slider

    טופס קבלת הצעת מחיר

    Open chat
    Powered by