זוכרים את החדר שהיה לכם בילדות? שולחן הכתיבה עם המדבקות שאהבתם, המגירה עם הצעצועים האהובים עליכם, הפוסטרים על הקיר, אולי המיטה המיוחדת שקנו לכם. החדר שלנו בילדות הוא מקום מיוחד שמעורר הרבה רגשות נוסטלגיה כשאנחנו מתבגרים, וצריך לתת לנו גם תחושה נעימה, בטוחה ומהנה כשאנחנו ילדים.

בעבר היה נהוג לתלות פוסטרים שהיינו מקבלים ממגזינים שונים או אפילו רוכשים בחנויות, של זמרים אהובים, כוכבי קולנוע וסדרות, דמויות אהובות מהטלויזיה ועוד. בשנים האחרונות גובר הביקוש לדבר הרבה יותר מרשים מכמה פוסטרים תלויים על הקיר – ציורי קיר.

ציור קיר הוא אחד הדברים המרשימים שיהפכו כל חדר למיוחד ומדליק. היופי בציור קיר הוא המבחר האינסופי של ציור. ניתן לבחור בין דמויות מצויירות וכוכבי ילדים, ציור אהוב, עטיפה של אלבום אהוב במיוחד, ציור פסטורלי ועוד עוד. הילד יכול להפליג בדמיונו ולחשוב על הציור האולטימטיבי שיקשט את חדרו.

צפו בגלריה עם מבחר ציורי הקיר שביצעו אמני טופ-ארט

הציור עצמו מתבצע בצביעת אייר-בראש, דבר שיוצר אשליה של תלת מימד והופך את הציור למרהיב עוד יותר. הצבעים כמובן איכותיים ובטוחים לשימוש, ללא אדים רעילים.

מתנה שתמיד כיף לקבל

בין אם החלטתם לשפץ את חדר הילדים, עברתם לבית חדש, או שמתחשק לכם לפנק את הילדים במתנה יוצאת דופן – ציור קיר מתאים ביותר ויתקבל בברכה ע”י ילדיכם.

הצעת מחיר
close slider

    טופס קבלת הצעת מחיר

    Open chat
    Powered by