אין אדם שלא יזדהה עם תחושת חוסר האונים כשעליו לבחור מתנה כלשהי. כשמדובר בילד קטן, אם נכליל לרגע אז זה די פשוט: בנים אוהבים לשחק במכוניות, צעצועים וכד’, בנות אוהבות בובות ערכות איפור לילדים וכו’. כשמדובר בחבר / חברה, אנחנו יכולים לשמוע על משהו נקודתי שהם מחפשים וזה פותר לנו את אותה השנה. עכשיו נסו להכנס לנעליהן של הגננות בגני הילדים שמחפשות מתנות לילדי הגן מידי שנה ורוצות כמובן לחדש ולהעניק מתנות שימושיות, זה עסק לא פשוט בכלל. להלן המלצה שלנו למס’ מתנות מדליקות שעונות על הצורך של שימושיות וכמובן מתנות שכיף לקבל:

תיק לגן עם הקדשת גרפיטי או תמונה

כל הורה מקדיש זמן רב לבחירת תיק גב לילד שלו שיהיה איכותי ובריא לגב, אך לא פחות חשוב שיהיה אטרקטיבי עבור הילד. אצלנו בטופ ארט תוכלו למצוא שילוב כזה: תיק גב איכותי ונח עם ציורי גרפיטי מדליקים. ניתן לבחור בין ציורים שונים, להקדשה עם השם של כל ילד, הדפסת תמונה ועוד.

קלמרים מצויירים

כשהיינו קטנים ניסינו לשדרג ולייחד את הקלמר שלנו בכל דרך, והפופולרית ביותר הייתה לטבול את הקלמר באקונומיקה, או לפרום חלקים ממנו. הימים הללו חלפו מהעולם וכיום תוכלו להעניק לילדי הגן קלמר איכותי וגדול עם ציור גרפיטי או הדפסה אישית. הילדים מאוד אוהבים קלמר עם השם שלהם וציורי גרפיטי הם הדבר החם ביותר היום. גם במקרה הזה מדובר במתנה מיוחדת, שימושית ואיכותית.

מנורת לילה אישית ומיוחדת

על פניו, לקבל מנורת לילה כילד זה לא הדבר הכי מרגש בעולם, אבל מנורת לילה עם ציור אהוב, או תמונה שלך או כיתוב מדליק של השם שלך, זה כבר משהו אחר לגמרי. גם הפעם שמנו דגש על מתנה מקורית ובהחלט שימושית לילדים.

 

במאמר זה התייחסנו למס’ מתנות בלבד, אך אנחנו מציעים עוד הרבה מתנות מדליקות לגני ילדים, אותם תוכלו למצוא באתר שלנו. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר באמצעות הטופס באתר או בטלפון 050-3662633

הצעת מחיר
close slider

    טופס קבלת הצעת מחיר

    Open chat
    Powered by