הפרידה מהרווקות היא אחד הימים המיוחדים גם עבור הכלה לעתיד וגם עבור חברותיה. כל התקופה הלחוצה מתנקזת לשני אירועים בלתי נשכחים, כאשר המטרה של החברות היא להעניק ערב אחד שבו תוכל החוגגת לשכוח מהכל, להוריד מהלחץ וליהנות עם האנשים הקרובים אליה ביותר.

בין אם את מתכננת לחברתך הטובה את מסיבת הרווקות שלה, או בין אם את בעלת האירוע שרוצה להעניק לחברותיך מזכרת מהיום המרגש שעברו איתך, הנה כמה אפשרויות מדליקות ושימושיות לכל מסיבת רווקות:

כובעי גרפיטי כובעים למסיבת רווקות הם הטרנד החם ביותר כיום שפשוט מוסיף צבע והנאה לכל אירוע. תוכלי לבחור איור חמוד על הכובעים, לכתוב את שמות המשתתפות, או כל דבר אחר שעולה לראש. הכובעים איכותיים וכך גם הצבעים – עמידים במים. מדליק להצטלם איתם, הם ישמשו אתכן גם לאחר המסיבה וכמובן שמדובר במזכרת ומתנה מיוחדת.

מגבות חוף עם הקדשה – חלק גדול מהמסיבות מתקיימות בוילה עם בריכה, או על החוף, ובדיוק כאן משתלבת אופציה נוספת והיא מגבת חוף. על המגבת יש שטח גדול יותר ולכן אפשר לרוץ עם הדמיון בכל מה שנוגע להקדשה. מגבת היא פריט שימושי במיוחד ותמיד נחמד להזכר ביום המיוחד שחווית עם חברותיך הטובות.

אז איך זה עובד?

לנוחיותך, נוכל להכין מראש את הפריטים עם ההקדשות והדוגמאות שבחרת, או לחילופין, נוכל להגיע ביום האירוע ולהכין הכל ב- Live. מלבד כובעים ומגבות אנחנו מציעים גם הקדשות גרפיטי על בגדי ים, תיקי שרוך וגב, בנדנדות ואפילו מטקות!

הצעת מחיר
close slider

    טופס קבלת הצעת מחיר

    Open chat
    Powered by