13 מלאו לנער, שממש אוטוטו הופך לגבר והגיע הזמן לחגוג את אחד השלבים החשובים והמשמעותיים בחייו – בר המצווה. כהורים, אם נודה על האמת, מעבר להתרגשות והציפייה, מדובר בתקופה לא קלה של הרבה הכנות, בירורים והרצון שלנו כהורים להעניק לילד שלנו חגיגה בלתי נשכחת כמו שתמיד חלם. מעבר לכך, הילדים תמיד נמצאים במעין “תחרות” על איזו מסיבה הייתה טובה יותר, איפה היו הטרנדים הכי קוליים וכו’. לכן, באנו לעשות לכם סדר במאמר הבא, עם כמה רעיונות לא מסובכים, אך מבטיחים שישדרגו את חגיגת בר המצווה:

קיר גרפיטי ענק

אטרקציות גרפיטי הפכו לדבר מבוקש באירועים כמו בר/בת מצווה. בין האפשרויות השונות בחרנו להתמקד הפעם בקיר גרפיטי. הקיר הענק הזה מוסיף הרבה עניין ובניגוד לאטרקציות גרפיטי האחרות, גם מפעיל ומשתף את אורחי האירוע שלוקחים חלק בפעילות עצמה. בעל האירוע בוחר ציור מועדף, דמות אהובה, או כל דבר שעולה על דמיונו ואמן האייר-בראש מצייר במהלך האירוע והופך את הקיר לאמנות חיה. בנוסף לכך, אורחי האירוע כמו שאמרנו, משתתפים גם הם ויכולים לכתוב את הברכות שלהם על הקיר בצורה מגניבה ולא שגרתית.

 

מצגת בלתי נשכחת

כהורים, “מצגת” אולי מתקשרת לנו למשהו קצת מבאס מחיי היומיום, אבל הגיע הזמן שתשמעו על מצגת לבר מצווה – אחת המתנות המרגשות, המשעשעות והמקוריות בתחום כיום. בדיוק כמו הקליפים שאנחנו פוגשים בחתונות מפעם לפעם, כך גם מצגת בבר המצווה, מהווה אתנחתא נעימה ושונה. הפקה של מצגת כזו בצורה מקצועית בהחלט יכולה לשדרג את האירוע ולהשאיר מזכרת סנטימנטלית לילד שלכם. המצגת יכולה לשלב תמונות נבחרות מהילדות ועד היום, סרטונים מצחיקים, קטעים בלתי נשכחים ועוד.

מסיבת נושא – THEME

הרעיון הזה לא יעבוד בכל המקרים, אך במידה ויש לילד תחביבים מובהקים שיכולים להתאים כנושא למסיבה, יש לכם פוטנציאל למסיבה יצירתית, לא שגרתית ומה שבטוח – בלתי נשכחת. נסו לחשוב אם הילד מטורף על ענף ספורט כלשהו, סדרה מיוחדת, ז’אנר או קבוצת דמויות מוכרות. אפשר למנף את זה לאינספור רעיונות החל מ”קוד לבוש”, תפאורה לאירוע, קישוטים, מאכלים תואמים, מוזיקה ועוד ועוד. כמובן שהילד חייב להיות בראש של רעיון כזה ולהתחבר למשהו קצת שונה.

אבל הכי הכי חשוב, מה הילד רוצה?

בין שלל האופציות שקיימות היום, אפשר ללכת לאיבוד מאוד בקלות. גם אם אתם רוצים את הכי טוב עבורו, אל תשכחו לשאול: מה אתה היית רוצה?

נסו לעודד ולברר איך נראית מסיבת בר המצווה שהוא תמיד חלם עליה? כמובן שהכל צריך להתנהל בהתאם לתקציב ולמסגרת שתחמתם לכם.

לסיכום, האפשרויות למסיבת בר המצווה הן רבות ולעיתים מבלבלות. במאמר הזה ניסינו לעשות לכם קצת סדר ולהתמקד במס’ אופציות יצירתיות ומעניינות שישדרגו את בר המצווה של הילד שלכם. בהצלחה!

 

 

 

הצעת מחיר
close slider

    טופס קבלת הצעת מחיר

    Open chat
    Powered by