השנה האזרחית החדשה כבר כאן וזוהי הזדמנות נהדרת לעשות חידושים מרגשים ולרענן את הבית. הקטנים שלנו בוודאי ישמחו לשינויים שיכניסו יותר צבע ועניין בחדר הילדים, יענו לצרכים חדשים שלהם ויבצעו התאמות לטעמם שמשתנה כל כך מהר בגילאים האלה. אלו כמה טיפים לשדרוג חדר הילדים שיהיו קלים לביצוע, מקוריים ושיהיה ניתן לשתף בהם את הילדים וליצור הרפתקה משפחתית מגבשת ומהנה.

פתרונות אחסון מקוריים

כיום זמין בגוש מגוון רחב של פתרונות אחסון דקורטיביים ומעוצבים שיעזרו לך להשתלט על הבלגן בחדר הילדים פעם אחת ולתמיד. ניתן לרכוש קופסאות מודולריות חכמות שישתלבו בכונניות ובארונות ויסייעו לך ולילדים למיין צעצועים, חומרי יצירה ושאר מיני פיצ’יפקס באופן קבוע. ניתן למצוא היום פתרונות אחסון המשמשים גם כפתרונות ישיבה, בעיצובים שילדים אוהבים ומחומרים איכותיים ובטיחותיים מעוצבים בצבעים מהממים.

לפעמים כל מה שצריך זה צבע

דרך מדליקה לשנות את מראה החדר באופן דרמטי, הוא פרויקט צביעה או ציור. פחית צבע אינה סיפור יקר ובעזרת קצת דמיון ותושייה, נוכל לבחור צבע חדש. אפילו צביעת קיר יחיד יכולה לשנות את כל האווירה בחדר. זוהי הזדמנות לגייס את הילדים ולצאת למבצע צביעה משפחתי.

אפשרות אחרת, היא לתכנן ציור קיר גדול אשר ישנה פלאים את מראה החדר ותחושת הילד/ה. ניתן להעזר באמן המומחה לציורי קיר אשר יעזור לכם לתכנן, בשילוב עם רצון הילד/ה. זו יכולה להיות דמות מצויירת אהובה, גיבורי סרטים, ציור של נוף, ציור תואם לתחביב אהוב ועוד.

טאצ’ של אמנות

זוהי הזדמנות להכניס נגיעה יצירתית לחדר הילדים. רכישה של צילום מיוחד, תמונה יפה או פריט ייחודי ימשכו את תשומת הלב ויהוו משהו שתמיד יוכלו לחזור אליו ויהיה חלק מהאופי הייחודי של החדר שלהם. כיום, זמין גם שירות מרגש שישדרג כל חדר – ציורי קיר לחדרי ילדים. אמני ציורי קיר יגיעו לביתך ויציירו כל דבר שילדך רק יחלום עליו. הציור יישאר עם הילד במשך שנים וניתן לבחור ממגוון רחב של נושאים – מדמויות דיסני או גיבורי על, ציורי נוף או פנטזיה ואפילו ליצור קיר גרפיטי מגניב וכיפי שצויר על ידי אמני גרפיטי אמיתיים.

בחירת גופי תאורה חדשים

שדרוג חדר הילדים מזמין אותך לבחון מחדש גם את פתרונות התאורה. בחדר הילדים, חשוב שנעדיף שימושיות ובטיחות על פני עיצוב. ילדים עשויים לקפוץ ולהשתולל ולכן חשוב שנמקם אותה בגובה בטוח ונבטיח כי פיזור האור בחדר יאפשר להם ללמוד, לקרוא ולבצע את כל הפעולות האהובות עליהם מבלי לאמץ את העיניים.

להחליף את המיטה

הם גדלים הרבה יותר ממה שהיינו מצפים ובזמן קצר מאוד, המיטה הישנה נעשית ילדותית מאוד ואינה ממלאת את כל הצרכים שלהם. זוהי הזדמנות לחפש מיטה חדשה במחירים נוחים, שתהיה נוחה ומתאימה יותר לגילם ושתשמש פונקציות נוספות, כמו למשל מיטה נפתחת כדי לארח חברים.

הצעת מחיר
close slider

    טופס קבלת הצעת מחיר

    Open chat
    Powered by